üye ol Şifre Hatırlat
14 YAŞINDAKİ ÇOCUK BIÇAKLI SALDIRIDA HAYATINI KAYBETTİ
14 YAŞINDAKİ ÇOCUK BIÇAKLI SALDIRIDA HAYATINI KAYBETTİ
SELVA ÖZKİRİŞÇİ SANKO SANAT GALERİSİ’NDE RESİM SERGİSİ AÇACAK
SELVA ÖZKİRİŞÇİ SANKO SANAT GALERİSİ’NDE RESİM SERGİSİ AÇACAK
ŞEHİT MEHMET ALİ HOROZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
ŞEHİT MEHMET ALİ HOROZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
BAŞKAN AKPINAR’DAN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞAN EKİPLERE TEŞEKKÜR
BAŞKAN AKPINAR’DAN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞAN EKİPLERE TEŞEKKÜR
07/12/2015
Fatih NALBANTBAŞI
Bu Yazıya 0 Yorum Yapıldı
Bu Yazı 657 Defa Okunmuştur
ERKOÇ’UN AKIL DANESİ KİM?

Geçtiğimiz günler de haftalık gazeteler içerisin de yazdığı manşetlerle gündem oluşturan genç gazeteci arkadaşımız Gökhan ŞAHİN yine Kahramanmaraş'ta önemli bir konuya imza atarak BŞB başkanı F.E'ye ''hodri meydan'' demişti.

 

Gökhan ŞAHİN gazetesindeki sür manşette aynen şunları yazmıştı.

 

Büyükşehir Belediye başkanı F.E13 yıldan beri hiç basın toplantısı yapmadığını tüm gazeteci arkadaşlar yazdılar.

 

Başkan Erkoç senede bir iki sefer Ramazan ayın da iftar yemeği verir bir de gazetecilere gömlek, kravat, bayram şekeri dağıtarak gönüllerini aldığını yazdılar.

 

Birkaç arkadaş Gökhan Şahin'i arayarak Gökhancığım sen hem deli fişeksin hem de çılgın kalemsin bizim işimiz gücümüz var başkandan ilan, reklam parası alıyoruz, kimimiz de dolduruşa getirip yoluyoruz, sense deli dolu bir adamsın sen yaza bilirsin 13 yıllık siyasi hayatında bir kez olsun basın toplantısı yapmadı diye bir yazıda sen yaz dediler.

 

Gökhan Şahin'de başkan F.E'a yazdığı yazıda kendine güveniyorsa 13 yıl aradan sonra bir kez olsun ciddi bir basın toplantısı yapsın diyerek şu fikirleri vermişti.

 

Büyükşehir Belediye Başkan'ı F.E restoran, lokanta ve pastaneler de basın toplantısı yapmasın yapacaksa Büyükşehir Belediye Meclis Salonun da tüm gazetecileri çağırarak sorulu cevaplı ve yapacaklarını değil de yaptıklarını anlatsın ayrıca da Kahramanmaraş’ın Dünya'ya açılan penceresi olan Aksu Tv'de canlı olarak yayınlanmasını önermişti.

 

Şehrimizi kasabaya çevirse de hiçbir iş yapmayan belediyenin parasını vererek kendini yılın Büyükşehir Belediyesi seçtiren sonradan görük misali bir plaket uğruna reklamını yaptıran başkan Erkoç acaba kendi kendini mi avutuyor yoksa Maraşlıları salak yerine mi koyuyor.

 

Komşumuz Gaziantep Belediye Başkanı Fatma ŞAHİN Antep'e neler yaptığını yediden yetmişe herkes biliyor ve görüyor belki de başkanımız görmüyor. İstanbul, Ankara Belediye Başkanlarını ve diğer 30 Büyükşehir'in adlarını yazacak olsam en son sana sıra gelir, ödül almayı seven Erkoç bir gün de Kanarya Sevenler Derneği sana yılın Belediye Başkanı ödülü verecek olursa şaşmam, böbürlenerek almaya gidersin.

 

Sana ödülü neye karşılık veriyorlar önce onu düşün yaptığın hizmetler acaba 30 Büyük İl'in Belediye Başkanlarından daha mı fazla da onlar değil de sen başarılısın buna sen inanıyor musun?

 

Başkanı yalnız bende kutluyorum madem iş yapmadığı halde yılın Belediye Başkanı seçenleri de alkışlıyorum acaba Kahramanmaraş'ta birçok başarılı projelere imza atan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi MAHÇİÇEK, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati OKAY, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman OKUMUŞ seçilmesi gerekirken Kahramanmaraş'a bir çivi çakmayanın başarısız Erkoç’un Türkiye’de de yılın Belediye Başkanı F.E seçilmesine kargalar bile güler diyorum.

 

Erkoç önce kendini yargılamalı ben ne yaptım ki ödül alayım demeli ve kendine güldürmemeli

 

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi MAHÇİÇEK, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati OKAY, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman OKUMUŞ, her hafta çeşitli açılışlar, etkinlikler düzenliyor. Sende protokole oturup yaptıkları hizmetlerini ayakta alkışlayacağına hizmet yaprak açılış törenleri düzenlesen senide onlar alkışlasa olmaz mı?

 

Sense bu başarılı Belediye Başkanlarımızın yaptıklarının yüzde birini hatta onda birini yapabildin mi?

Neyse basın toplantısına gelelim toplantı sonrası arkadaşlar sizlerle birlikte bir yemek yiyeceğiz diyerek arkadaşları yemek haneye davet edip daha sonra meslektaşlarımızı yalnız bırakarak gidince bir gazeteci arkadaşımız seni arayarak başkanım sen bizi yemeğe davet ettin bizi de yüz üstü bırakıp gittin arkadaşlar seni bekliyorlar diyince yemek bitim saatinde o zaman geldin mi? Yani şu demek oluyor madem basın toplantısında beraber oldun da daha sonra ise davet ettiğin yemekte neden arkadaşları yalnız bıraktın senin yaptığın sizleri adam yerine koymuyorum olmuyor mu?

 

Nedense sana gelen telefon sonrası arkadaşlar yemekten kalkarken gelerek kusura bakmayın deyip pişkin olmanı arkadaşlar nasıl kabullenecek.

 

Gökhan Şahin'in her dediğini santimi santimine yerine getirdin. Zaten o kardeşimiz de sana sözünü dinlediğin için teşekkür etti.

 

Kahramanmaraş'ta günlük çıkan iki gazete 10 yakın haftalık gazete ile güncel olan 10'a yakında internet sitesi varken senin toplantına 51 gazeteci gelmiş, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abid Vanlı köşesinde zaten yazdı 51 gazeteci bir çoğunu tanımam toplantıya gazetecisi de, matbaacısı da ve yakınları da geldiler diye köşe yazısında senle alay etmiş.

 

Zaten toplantıya katılan birçok gazeteci arkadaşımız da soru yerine başkanım yaptıkların için çok teşekkür ederim helal olsun sana inşallah maşallah diyerek toplantıda soru sormuş ve katılmış olmadılar mı?

 

Ben yine de burada Gökhan Şahin kardeşimizi kutlarım F.E'a ne yazdıysa dediklerini yaptırdı demek ki başkanın artık lafını dinlediği bir akıl danesi var oda Gökhan Şahin diyorum çünkü Gökhan Şahin yazıyor başkan da yazdıklarını hemen yerine getiriyor bende diyorum ki Gökhan Şahin'i başkana uyarda Türkiye'de en başarılıbaşakan ödülü almasın yoksa kendisine kargalar bile güler diyiyorum  birde bu dediğini yaptırırsan başkanı gülüç olmasından kurtarılsın başkan beni , ben başkanı sevmiyoruz ama ne kadar başarısızda olsa başkan bizim başkan bizim başkanımız uyaramak gerektiğini düşüyor, başkanı Allah'a Havele ediyorum,

Ben  de diyorumki,Başkanımız sadece Gökhan Şahin kardeşimizi dinliyor, gerisi tefarrüat dan ibadettir.

Helal olsun genç, deli fişek, çılgın kalem Gökhan Şahin'e. bu arkadaşımızı kısmanmayalım aksine alkışlayalım.

Akyazı Gündem Haberleri GÜNDEM BAŞLIKLARI
Akyazı Anketleri
Anket
()
  • Akyazı Ziyaret Edenler
    Online Ziyaretci
    Maras Tasarım
    Tasarım ve Kodlama:Maras Tasarım.
    Site içerisindeki Tüm Materyanlar Hakkı Saklıdır.