üye ol Şifre Hatırlat
14 YAŞINDAKİ ÇOCUK BIÇAKLI SALDIRIDA HAYATINI KAYBETTİ
14 YAŞINDAKİ ÇOCUK BIÇAKLI SALDIRIDA HAYATINI KAYBETTİ
SELVA ÖZKİRİŞÇİ SANKO SANAT GALERİSİ’NDE RESİM SERGİSİ AÇACAK
SELVA ÖZKİRİŞÇİ SANKO SANAT GALERİSİ’NDE RESİM SERGİSİ AÇACAK
ŞEHİT MEHMET ALİ HOROZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
ŞEHİT MEHMET ALİ HOROZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
BAŞKAN AKPINAR’DAN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞAN EKİPLERE TEŞEKKÜR
BAŞKAN AKPINAR’DAN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞAN EKİPLERE TEŞEKKÜR
takvim 26.05.2014 Pazartesi 17:24
kategoriler GÜNCEL
okuma sayısı Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
ziyaret sayısı Bu Haber 1726 Defa Okunmuştur
facebook twitter
TUR OPERATÖRLERİ YETKİLİLERİ VALİ ŞÜKRÜ KOCATEPE’Yİ ZİYARET ETTİ
yazı küçükyazı büyük

Türk Havayolları Ankara Satış Müdürü Emrullah Kirişçi, Türk Havayolları Kahramanmaraş Satış Müdürü Gürel Tümer’in aralarında bulunduğu 20 kişilik Tur Operatör yetkilileri 23 Mayıs 2014 tarihinde Vali Şükrü Kocatepe’yi Makamında ziyaret etti.


Kahramanmaraş’ın saklı bir hazine, saklı bir cennet olduğu vurgusu yapan Vali Şükrü Kocatepe yaptığı konuşmada “Kahramanmaraş turizmde hak ettiği yeri alacağı, tur operatörlerimizin bugünkü ziyareti ile bize bu ışığı yaktı. Kahramanmaraş’ımızın kültür turizmi özeliklerini ön plana çıkarma konusunda belediyemizin, il özel idaremizin devletimizin yine özel sektörümüzün yatırımlarını görmeye başladık. Hanlarımız restore edildi, tarihi değerlerimiz ortaya çıkarıldı, bu faaliyetler devam edecek. Ulaşımdaki engel yavaş yavaş ortadan kalkıyor. Göksun yolumuzun artık sona yaklaştı. İnşallah 2015 e tamamlamasını ve açılmasını sağlayacağız, yine hava yoluyla ilgili ulaşım konusundaki gelişmeler devam ediyor. Kahramanmaraş’ımız gerçekten saklı bir hazine gibi, saklı bir cennet gibi, aslında köşesinde duran kendi içindele hızla gelişen büyüyen modernleşen bir şehir. Artık bunların Türkiye turizm sektörü farkına vardı ve bugün 20 civarında tur operatörümüz şehrimize gelerek Kahramanmaraş’ın güzelliklerini incelediler. İnşallah bundan sonra turistler ilimize gelmeye deva edecekler. Bizim esnafımızla, ticaret erbabımızla bu sektörde bu bilinçle turizmi Kahramanmaraş’a yerleştirmek, daha da geliştirmek bilinciyle hareket etmemiz lazım. Bacasız sanayi olan Kahramanmaraş’ımızın iyi değerlendireceğini tahmin ediyorum ve düşünüyorum ve bizimde bu anlayışla çalışmalarımızı sürdüreceğimizi ifade ediyorum” dedi.

Vali Şükrü Kocatepe ziyaret anısına misafirlere ilimizde gerçekleştirilen “Uluslararası İnanç Turizmi ve Eshab-ı Kehf Sempozyumu” kitabı hediye etti.


Etiketler:   kahramanmaraş     
yorum yaz
Akyazı Gündem Haberleri GÜNDEM BAŞLIKLARI
Akyazı Anketleri
Anket
()
  • Akyazı Ziyaret Edenler
    Online Ziyaretci
    Maras Tasarım
    Tasarım ve Kodlama:Maras Tasarım.
    Site içerisindeki Tüm Materyanlar Hakkı Saklıdır.