OKAY,GÜREŞÇİLERİMİZİ MORAL MOTİVASYON İÇİN BULUŞTURACAĞIZ - Maraş Flaş Haber l Maraş Flaş Gazetesi l Kahramanmaraş " />
üye ol Şifre Hatırlat
Büyükşehir, Pazarcık’ta Bir Mahallenin Daha Ulaşım Standardını Artırdı.
Büyükşehir, Pazarcık’ta Bir Mahallenin Daha Ulaşım Standardını Artırdı.
Kadına Şiddete Karşı Ses Olmak İçin Yürünecek
Kadına Şiddete Karşı Ses Olmak İçin Yürünecek
BU MEMLEKETTE SESİMİ ÇIKARMIYORUM, SİZDE BOKUNU ÇIKARTMAYIN
BU MEMLEKETTE SESİMİ ÇIKARMIYORUM, SİZDE BOKUNU ÇIKARTMAYIN
İmran Kılıç Köprüsü ve Bulvarı Trafiğe Açıldı
İmran Kılıç Köprüsü ve Bulvarı Trafiğe Açıldı
takvim 09.09.2023 Cumartesi 09:36
kategoriler GÜNCEL
okuma sayısı Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
ziyaret sayısı Bu Haber 283 Defa Okunmuştur
facebook twitter
OKAY,GÜREŞÇİLERİMİZİ MORAL MOTİVASYON İÇİN BULUŞTURACAĞIZ
yazı küçükyazı büyük

Dulkadiroğlu Belediyesi Türkiye Geleneksel Güreş Federasyonu iş birliğiyle bu yıl 22’incisi gerçekleştirilecek olan Şeref Eroğlu Dereköy Güreşleri, Şalvar güreşi Türkiye Şampiyonası Pazar günü düzenlenecek.


Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Her yıl geleneksel olarak düzenledikleri güreş müsabakalarını bu yıl da devam ettireceklerini belirterek, Pazar günü yapılacak olan güreş müsabakalarını depremde hayatını kaybedenlere adadıklarını, hemşehrilerimiz ile güreşçilerimizi moral motivasyon için buluşturacaklarını söyledi.

 

Dulkadiroğlu Belediyesi ve Türkiye Geleneksel Güreş Federasyonu iş birliğinde düzenlenecek Şeref Eroğlu Dereköy Güreş Şampiyonası, depremde hayatını kaybedenler anısına gerçekleştirilecek.

 

Program akışının Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dua okunmasıyla başlayacağı ifade edildi. Pazar günü saat 11:00’da başlayacak.

 

Güreş müsabakaları ile ilgili Heyecan Bahçesi’nde basın mensupları ile bir araya gelen Başkan Okay Güreşler ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

 

 Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, şunları söyledi: “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz güreş müsabakaları bu yıl da sürdürüyoruz. Yaşamış olduğumuz asrın felaketinin ardından güreş müsabakalarını depremde hayatını kaybedenlere adamayı kararlaştırdık. Burada güreş müsabakaları öncesinde Kur’an-ı Kerim tilaveti ve hatim duaları yapılacak. Bu vesileyle depremde hayatını kaybedenlere buradan bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

 

Başkan Okay ”Bu güreşleri yaparak tekrar normalleşme durumuna getirmek için iyi bir güreş organizasyonu düzenliyoruz. İnşallah bütün Kahramanmaraş’ı, Kahramanmaraşlı hemşehrilerimizi, tüm güreşçilerimizi orada bir moral motivasyon için buluşturacağız. Ben şimdiden bu güreşlerin Maraş’ımızda, sporumuzda, Maraş’ımızın normalleşmesine hayırlı olmasını temenni ediyorum Bir kez daha depremde kaybettiğimiz kardeşlerimize de Allah’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına da baş sağlığı diliyorum. Bu haftadan sonra da, ikinci hafta da Boyalı’da yine bir güreş organizasyonumuz olacak inşallah. Bilirsiniz iki tane güreş meydanı, güreş alanı var. Bu iki güreş alanını Yenilemiştik. Pazar günü inşallah bu güreşlerimizi Şeref Eroğlu güreş er meydanında yapacağız. Daha sonra da Boyalı’daki bir hafta sonra inşallah yapmış olacağız. Hepinize tekrar çok teşekkür ediyoruz. Hepinize hayırlı akşamlar diliyoruz” dedi.


yorum yaz

Akyazı Gündem Haberleri GÜNDEM BAŞLIKLARI
Akyazı Anketleri
Anket
()
  • Akyazı Ziyaret Edenler
    Online Ziyaretci