üye ol Şifre Hatırlat
14 YAŞINDAKİ ÇOCUK BIÇAKLI SALDIRIDA HAYATINI KAYBETTİ
14 YAŞINDAKİ ÇOCUK BIÇAKLI SALDIRIDA HAYATINI KAYBETTİ
SELVA ÖZKİRİŞÇİ SANKO SANAT GALERİSİ’NDE RESİM SERGİSİ AÇACAK
SELVA ÖZKİRİŞÇİ SANKO SANAT GALERİSİ’NDE RESİM SERGİSİ AÇACAK
ŞEHİT MEHMET ALİ HOROZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
ŞEHİT MEHMET ALİ HOROZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
BAŞKAN AKPINAR’DAN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞAN EKİPLERE TEŞEKKÜR
BAŞKAN AKPINAR’DAN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞAN EKİPLERE TEŞEKKÜR
takvim 11.06.2024 Sali 09:01
kategoriler GÜNCEL
okuma sayısı Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
ziyaret sayısı Bu Haber 248 Defa Okunmuştur
facebook twitter
MADO'DAN KAMUOYUNA BOŞ KÜLAH SATIŞI AÇIKLAMASI
yazı küçükyazı büyük

Kahramanmaraş'ın ünlü dondurma markası MADO, hakkında çıkan "BOŞ KÜLAH 6,50 TL” iddialarına cevap verdi.


Dondurma sektöründe öncü olan ve Türkiye'de ve dünyada 300'ü aşkın şubesiyle hizmet veren MADO, franchise bayiliği verdiği bir şubesinin, boş dondurma külahının ücretli satıldığına dair yaptığı paylaşımın sosyal medyada yayılması üzerine bir açıklama yaptı.

 

İlgili şubenin astığı "Üzgünüz, maliyetlerden dolayı kilo dondurma satışlarında külahlarımız ücretlidir. Boş külah 6,50 TL’dir" yazısı, sosyal medyada geniş yer buldu ve tepkilere neden oldu.

 

GENEL MERKEZ'DEN AÇIKLAMA

 

MADO Genel Merkezi, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, söz konusu tabelanın yönetimin bilgisi dışında asıldığını vurguladı.

 

Açıklamada, "8 Haziran’da markamız adına yayılmış olan 'Boş Külah Satışı' konusu hakkında kamuoyunu bilgilendirmek isteriz. 1850 yılından beri Maraş dondurmasını tüm Türkiye'ye ve dünyanın dört bir yanına, en iyi hizmet anlayışı ile sunmakta olan markamız, tüm şubelerinde kilogram dondurma satışlarında külahları bedelsiz olarak vermekte ve hiçbir ekstra ücret almamaktadır. Sosyal medyaya yansımış olan görüntüde bir franchise şubemizin, Mado Genel Müdürlüğümüzün bilgisi dışında aldığı, anlık bir aksiyon sonucunda ne yazık ki istenmeyen bir durum ortaya çıkmıştır. İlgili şubeden tabela kaldırılmış olup, markamız adına oluşturduğu durum ve hatanın sonucu olarak şube hakkında gerekli uyarılar ve işlemler yapılmıştır." ifadelerine yer verildi.

 

GEREKLİ İŞLEMLER YAPILDI

 

MADO, şubenin yanlış bilgilendirme sonucunda asılan tabelayı kaldırdığını ve bu tür olayların tekrarlanmaması için gerekli önlemlerin alındığını belirtti. Markanın itibarını korumak adına hızlı bir şekilde harekete geçildiği ve ilgili şube hakkında gerekli uyarıların yapıldığı da açıklandı.

 

MADO, 1850 yılından bu yana Kahramanmaraş dondurmasını dünyaya tanıtan ve yenilikçi hizmet anlayışı ile sektörde öncü konumda olan bir marka olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya devam ediyor. Şirket, bu tür olayların tekrarlanmaması için gerekli denetim ve kontrolleri sıkılaştıracağını belirtti.

 

MADO'nun bu açıklaması, müşterilerine verdiği değeri ve kalite standartlarından ödün vermeyeceğini bir kez daha gösterdi.


Etiketler:   MADO   Kahramanmaraş    
yorum yaz
Akyazı Gündem Haberleri GÜNDEM BAŞLIKLARI
Akyazı Anketleri
Anket
()
  • Akyazı Ziyaret Edenler
    Online Ziyaretci
    Maras Tasarım
    Tasarım ve Kodlama:Maras Tasarım.
    Site içerisindeki Tüm Materyanlar Hakkı Saklıdır.