üye ol Şifre Hatırlat
BAŞKAN KARA RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN
BAŞKAN KARA RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN
BAŞKAN KUYBU’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
BAŞKAN KUYBU’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
BAŞKAN AKPINAR'DAN ÇALIŞANLARA BAYRAM HEDİYESİ
BAŞKAN AKPINAR'DAN ÇALIŞANLARA BAYRAM HEDİYESİ
DULKADİROĞLU’NDA BAYRAMLAŞMA PROGRAMI
DULKADİROĞLU’NDA BAYRAMLAŞMA PROGRAMI
takvim 02.11.2014 Pazar 00:49
kategoriler GÜNCEL
okuma sayısı Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
ziyaret sayısı Bu Haber 2283 Defa Okunmuştur
facebook twitter
HAYDİ BU DEFA SADULLAH KAVAK
yazı küçükyazı büyük

O bir Kahramanmaraş sevdalısı…


DÜNYAYI DOLASAN BİR KİŞİ OLARAK GÖRDÜKLERİNİ, BİLGİ VE BİRİKİMLERİNİ ŞEHİR PLANLAMACILIĞINI, TRAFİK SORUNLARINI, SANAYİLEŞMEKTE OLAN ŞEHRİMİZİN SİYASİ VE EKONOMİK BİRİKİMLERİNİ DÜNYAYA AKTARACAĞINA HEMŞEHRİLERİMİZİN ARASINA GİRİP BİR KÖYLÜ ÇOCUĞU OLARAK KAHRAMANMARAŞ'IN SESİ OLACAĞINA SOSYAL AKTİVİTELERLE BU GÜNE KADAR KAHRAMANMARAŞ'I KÖŞEDE KALMIS BİR ŞEHİR OLARAK DEĞİLDE DÜNYA UFKUNA IŞIK TUTAN ŞAİRLERİNİ, YAZARLARINI, ÖRF VE ADETLERİNİ, İŞ ADAMLARINI, KAHRAMANMARAŞ’IN DOGAL GÜZELLİKLERİNİ BİLEN VELHASILI KAHRAMANMARAŞ’IMIZA YAKIŞAN DONAMIMLI, GÜLERYÜZLÜ VE BİLGİLİ BİR MİLLETVEKİLİ ADAYI AHMET SADULLAH KAVAK

 

Ahmet Sadullah Kavak gibi bilgili, güler yüzlü, kaliteli ve halkın içinden gelen bir insan bende bu memleketin çocuğuyum Milletvekili adayıyım diyerek yola çıkmış bize sadece Allah yolunu ve bahtını açık etsin demek düşer bu bir demokratik bir seçim herkes adayım diyerek aday olabilir. Ama çamur at izi kalsın politikasıyla değil Sadullah KAVAK bey’i çok yakından tanıyıp önünü kesmek isteyen bazı insanlar sağda solda kadınlar gibi dedikodu yaparlarmış yalan yanlış şeyler söylerlermiş ben onlara şu sözlerle hitap etmeyi düşündüm.(ANLAYANA SİVRİSİNEK SAZ, ANLAMAYANA DAVUL ORKESTRA AZ)

 

KARDEŞİM HEM HAYATINDAN MEMNUN OLMAYACAKSIN, HEMDE BİRÇOK ŞEYDEN ŞİKÂYET EDECEKSİN, AKLIN SIRA ELEŞTİRECEKSİN, AMA HAYATINDA BİR ŞEYLERİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN KONUŞMAK DIŞINDA HİÇBİR ŞEY YAPMAYACAKSIN...

 

KUSURA BAKMA EDE;

MASALLARDAKİ PERİLER YALAN, SİHİRLİ DEĞNEK DİYE BİR ŞEY YOK,

EN SON CİN LAMBADAN 3000 YIL ÖNCE ÇIKMIŞ BİR DAHA DA ÇIKMAYA NİYETİ YOK.

SONUÇ OLARAK;

YA HAYATINI DEĞİŞTİRMEK İÇİN ÇABA GÖSTERECEKSİN YA DA ELEŞTİRMEYİ BIRAKIP ELİNDEKİYLE MUTLU OLMAYI ÖĞRENECEKSİN,

YA BEKLENTİLERİNİ KÜÇÜLTECEKSİN HAYAL KURMAYACAKSIN, YA DA HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMENİN YOLLARINI ARAYACAKSIN.

SEÇİM SENİN…

 

AHMET SADULLAH KAVAK KİMDİR?

18.06.1977 tarihinde Kahramanmaraş’ta doğdu.

İlk ve Orta öğrenimini Kahramanmaraş Afşin ilçesi, Lise öğrenimini Kahramanmaraş ilinde tamamladı. Konya Selçuk Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünde okurken öğrenimine ara verip askerlik görevini yaptı. Yüksek öğrenimine Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetim bölümüne devam etmektedir.

Yılın Pazarlama Ödülü ve Yılın Girişimcilik Ödülü olmak üzere iki Ulusal baz da ve sayısız yerel bazda Ödüller ve Plaketler aldı. Yaptığı işler ve çalışmalar dolayısıyla yaklaşık 34 yabancı ülkeyi görme fırsatı buldu. Sadullah Kavak, "Kahramanmaraş dondurması ve pul biberi gibi iki kültürü bir araya getirerek ilk kez biberli dondurmayı üretti.

 

24. Dönem Milletvekilli adayı ve üst düzey siyasi görevlerde bulundu.THK Kayseri Havacılık Kulübü Danışmanlığı, DOSTYAR ve DOSTBİR derneklerinin Kurucu üyeliği ve SERVER vakfı üyeliklerini halen sürdürmektedir.

Belirli dönemlerde internet sitelerinde köşe yazarlığı yapmakta olan Sadullah KAVAK, Uluslararası birkaç firmada yöneticilik görevlerinde bulunduktan sonra, şu anda kendisine ait uluslararası şirketin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır.

Evli ve iki çocuk babası olan Sadullah KAVAK İngilizce ve Arapça bilmektedir.


Etiketler:   Kahramanmaraş 
yorum yaz
Akyazı Gündem Haberleri GÜNDEM BAŞLIKLARI
Akyazı Anketleri
Anket
()
  • Akyazı Ziyaret Edenler
    Online Ziyaretci
    Maras Tasarım
    Tasarım ve Kodlama:Maras Tasarım.
    Site içerisindeki Tüm Materyanlar Hakkı Saklıdır.