DEBGİCİ,“GÜREŞ ŞAMPİYONAMIZ ŞÖLEN HAVASINDA” - Maraş Flaş Haber l Maraş Flaş Gazetesi l Kahramanmaraş " />
üye ol Şifre Hatırlat
Büyükşehir, Pazarcık’ta Bir Mahallenin Daha Ulaşım Standardını Artırdı.
Büyükşehir, Pazarcık’ta Bir Mahallenin Daha Ulaşım Standardını Artırdı.
Kadına Şiddete Karşı Ses Olmak İçin Yürünecek
Kadına Şiddete Karşı Ses Olmak İçin Yürünecek
BU MEMLEKETTE SESİMİ ÇIKARMIYORUM, SİZDE BOKUNU ÇIKARTMAYIN
BU MEMLEKETTE SESİMİ ÇIKARMIYORUM, SİZDE BOKUNU ÇIKARTMAYIN
İmran Kılıç Köprüsü ve Bulvarı Trafiğe Açıldı
İmran Kılıç Köprüsü ve Bulvarı Trafiğe Açıldı
takvim 09.09.2023 Cumartesi 09:51
kategoriler GÜNCEL
okuma sayısı Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
ziyaret sayısı Bu Haber 324 Defa Okunmuştur
facebook twitter
DEBGİCİ,“GÜREŞ ŞAMPİYONAMIZ ŞÖLEN HAVASINDA”
yazı küçükyazı büyük

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ömer Oruç Bilal Debgici Pazar günü güreş sahalarımızda gerçekleştirilecek olan Şeref Eroğlu Dereköy Güreşleri Şalvar Güreşi Türkiye Şampiyonasının şölen havasında değil, cenk havasında gerçekleşeceğini söyledi.


Dulkadiroğlu Belediyesi ve Türkiye Geleneksel Güreş Federasyonu iş birliğinde düzenlenecek Şeref Eroğlu Dereköy Güreşleri Şalvar Güreşi Türkiye Şampiyonası depremde hayatını kaybedenler anısına gerçekleştirilecek.

 

Güreş müsabakaları ile ilgili Heyecan Bahçesinde gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına katılan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ömer Oruç Bilal Debgici   Şeref Eroğlu Dereköy Güreşleri Şalvar Güreşi Türkiye Şampiyonası’nın   şölen havasında  değil, Cenk havasında olacak, biz er meydanına çıkacağız. Dualarla şehitlerimizi anacağız ve kardeşliğimizi pekiştireceğiz.” Dedi.

 

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ömer Oruç Bilal Debgici  ”Değerli Misafirler, değerli basın mensuplarımız hepinizi saygıyla selamlıyorum. Hayırlı akşamınız hayırlı olsun inşallah. Tabii depremde hepimizin kaybı oldu. Can hepimizin canı. Öncelikle tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet Yaralılarımıza Rabb’imden şifa diliyorum. İnşallah tez zamanda ayağa kalkmak için ilk andan bugüne mücadele ediyoruz. Bunu da hızla gerçekleştiriyoruz. Yeni Kahramanmaraş sloganımızla yola çıktık. Bunun yine örneklerden bir tanesini Allah’ın izniyle bu hafta sonu ve önümüzdeki hafta Dulkadiroğlu bölgemizde Dereköy’de ve Boyalı’da er meydanında değerli güreşçi kardeşlerimiz ata sporumuzun temsilcileri o meydanda sergileyecekler güreşçi kardeşimizi şehit verdik. Futbolcu kardeşlerimizi şehit verdik. Keza sporcuları, antrenörleri hepsine Rabbim gani gani rahmet eylesin. Rabbim bir daha bize böyle acılar yaşatmasın. Ama yedi aylık bir zaman geçti. Elhamdülillah Kahramanmaraş’ımız. Diğer vilayetlere göre daha çabuk ayağa kalkmak için mücadele veriyor. Bunu hep beraber görüyoruz. Ben o yüzden tüm hemşehrilerime en derin şükranlarımı sunuyorum. Bizler de değerli bakanımız başta olmak üzere tüm milletvekillerimizle, şehrimizin ihyası ve inşaatı için her alanda gündüz koşuşturuyoruz. İnşallah Gençlik Spor Alanı’nda da bugün konu bu olduğu için bundan bahsediyorum. Bu alanda da çeşitli yatırımları, önümüzdeki süreç şehrimizin iki tane futbol kulübü var. Onların hakları zayi olmadan önümüzdeki sene Allah’ın izniyle tekrar faaliyete geçmesi, şehrimizin moral, motivasyon çok önemli. Elbette ki iş lazım, çalışacağız. Ev lazım, barınacağız ama sosyal aktivitelerimiz ve moralimizi yüksek tutan sosyalleşmemizin en önemli vesilelerinden biri olan sporun güzelliğini ve kardeşliğini de beraber yaşamamız lazım. O yüzden emek veren tüm Kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. İnşallah şölen havası değil, Cenk havasında olacak güreşlerimiz. Biz er meydanına çıkacağız. Dualarla şehitlerimizi anacağız ve kardeşliğimizi pekiştireceğiz. Ben tekrardan emek veren herkese teşekkür ediyorum. Katılımcı basın mensubu kardeşlerimize saygılar sunuyorum. Hayırlı akşamlar” dedi.


yorum yaz

Akyazı Gündem Haberleri GÜNDEM BAŞLIKLARI
Akyazı Anketleri
Anket
()
  • Akyazı Ziyaret Edenler
    Online Ziyaretci