üye ol Şifre Hatırlat
BAŞKAN KARA RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN
BAŞKAN KARA RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN
BAŞKAN KUYBU’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
BAŞKAN KUYBU’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
BAŞKAN AKPINAR'DAN ÇALIŞANLARA BAYRAM HEDİYESİ
BAŞKAN AKPINAR'DAN ÇALIŞANLARA BAYRAM HEDİYESİ
DULKADİROĞLU’NDA BAYRAMLAŞMA PROGRAMI
DULKADİROĞLU’NDA BAYRAMLAŞMA PROGRAMI
takvim 10.02.2024 Cumartesi 12:18
kategoriler SPOR
okuma sayısı Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
ziyaret sayısı Bu Haber 134 Defa Okunmuştur
facebook twitter
10-11 Şubat 2024 Tarihlerindeki Müsabakaları Programı
yazı küçükyazı büyük

Yusuf Bayram Demirci U16 ve Selim Çetinkaya U18 Playoff liglerinde genç futbolcuların mücadelesi, 7 Şubat Çarşamba günü başlayacak ve 10-11 Şubat 2024 tarihlerinde devam edecek.


Bunun yanı sıra, Bölgesel Amatör Lig ve Adem Şahan 1.Amatör Lig maçları da 11 Şubat Pazar günü oynanacak. Müsabakalar, Doğukent, Belediye, Ferhuş, Türkoğlu ve Elbistan futbol sahalarında gerçekleşecek.

 

İşte 07-11 Şubat 2024 tarihleri arasında yapılacak olan müsabakaların programı:

 

10.02.2024, Belediye, Saat 11:00 - U16 B Onikişubatspor vs. Döngele Bozdağspor

10.02.2024, Belediye, Saat 13:00 - U18 Playoff Türkoğlu Gençlerbirliğispor vs. Göksun Bld Spor

10.02.2024, Belediye, Saat 15:00 - U16 C Türkoğlu Gençlerbirliğispor vs. Afşinspor

10.02.2024, Doğukent, Saat 12:00 - Kadın Anadolu Gençlikspor vs. Megapolspor

10.02.2024, Doğukent, Saat 14:00 - U16 C Afşin Bld.Spor vs. Börteçinspor

10.02.2024, Doğukent, Saat 16:00 - U18 Playoff Çırağın Group Büyüksırspor vs. As Vefa

10.02.2024, Ferhuş, Saat 11:00 - U16 B Kurtuluş 1920 Spor vs. Dulkadiroğlu 1337 Spor

10.02.2024, Ferhuş, Saat 13:30 - U16 C Türkoğlu İstiklalgücüspor vs. Göksun Ülküspor

10.02.2024, Ferhuş, Saat 16:00 - U16 A 1962 Kartalspor vs. Onikişubat İdmanyurduspor

 

11.02.2024, Belediye, Saat 11:00 - U16 A Arsan Sümerspor vs. Helete Demirspor

11.02.2024, Belediye, Saat 13:00 - 1.Amatör A Anadolu Gençlikspor vs. Çağlayancerit Belediyespor

11.02.2024, Belediye, Saat 15:00 - 1.Amatör A Arsan Sümerspor vs. Pazarcık Aksuspor

11.02.2024, Doğukent, Saat 11:00 - U16 B K.Maraş Gençlikspor vs. Kümbetspor

11.02.2024, Doğukent, Saat 13:00 - 1.Amatör B Onikişubat İdmanyurduspor vs. Koç Cristalspor

11.02.2024, Doğukent, Saat 15:00 - 1.Amatör B Çırağın Group Büyüksırspor vs. Ferhuş Karacasuspor

11.02.2024, Ferhuş, Saat 14:00 - Bal Karaziyaretspor vs. Kilisspor

11.02.2024, Türkoğlu, Saat 14:00 - 1.Amatör A Türkoğlu Gençlerbirliğispor vs. Onikişubatspor

11.02.2024, Elbistan, Saat 12:00 - 1.Amatör B Göksun Ülküspor vs. Nahırönü Dumlupınarspor


yorum yaz
Akyazı Gündem Haberleri GÜNDEM BAŞLIKLARI
Akyazı Anketleri
Anket
()
  • Akyazı Ziyaret Edenler
    Online Ziyaretci
    Maras Tasarım
    Tasarım ve Kodlama:Maras Tasarım.
    Site içerisindeki Tüm Materyanlar Hakkı Saklıdır.