DAVARCIOĞLU; “TÜRKİYE CUMHURİYETİ MİLLETİMİZİN ORTAK ESERİDİR” - Maraş Flaş Haber l Maraş Flaş Gazetesi l Kahramanmaraş " />
üye ol Şifre Hatırlat
BU ADAMA DİKKAT EDİN...
       BU ADAMA DİKKAT EDİN...
Kahramanmaraş Valiliği duyurdu!
Kahramanmaraş Valiliği duyurdu!
CHP Heyetinden Zeynep’in Ailesine Taziye Ziyareti; ‘Sonuna kadar takipçisi olacağız!’
CHP Heyetinden Zeynep’in Ailesine Taziye Ziyareti; ‘Sonuna kadar takipçisi olacağız!’
Dyt. Mercanlıgil; ‘Diyetisyen sadece obez hastayı zayıflatan kişi değildir’
Dyt. Mercanlıgil; ‘Diyetisyen sadece obez hastayı zayıflatan kişi değildir’
takvim 28.10.2019 Pazartesi 07:30
kategoriler GÜNCEL
okuma sayısı Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
ziyaret sayısı Bu Haber 2003 Defa Okunmuştur
facebook twitter
DAVARCIOĞLU; “TÜRKİYE CUMHURİYETİ MİLLETİMİZİN ORTAK ESERİDİR”
yazı küçükyazı büyük

AKDO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Davarcıoğlu, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın Cumhuriyete ulaştığımız günün 96 yıl dönümüdür. Türkiye Cumhuriyeti milletimizin ortak eseridir” dedi.


29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 96 yıl dönümünde İş adamı Ahmet Davarcıoğlu, yazılı olarak yayımladığı mesajında: “Türk milleti, 29 Ekim 1923’te bir kez daha tüm dünyaya iradesine pranga vurdurmayacağını, kendi kaderi üzerinde hiç kimsenin müdahil olamayacağını kanıyla ve canıyla ilan etmiştir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının üstün gayret ve fedakârlıklarla kurdukları bağımsızlığımız ve geleceğimizin sembolü Cumhuriyetimizi korumak, ecdadımızın mirasına sahip çıkmak, onu gelecek nesillere aktarmak için milletimizin her bir ferdi, dün olduğu gibi bugün de aynı ruh ve kararlılıkla mücadele edecektir. Türkiye Cumhuriyeti milletimizin ortak eseridir. Üzerinde yaşadığımız ve ecdat kanlarıyla sulanmış bu topraklar, bu bayrak, bu devlet ve bu cumhuriyet hepimizin şeref simgesi, varlık nişanesidir.”

 

Ahmet Davarcıoğlu son olarak; “Bu vesile ile başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bu toprakları bizlere vatan kılan tüm kahraman şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, tüm hemşerilerimin Cumhuriyet Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, Cumhuriyet Bayramımız hepimize kutlu olsun.” İfadelerine yer verdi.


yorum yaz

Akyazı Gündem Haberleri GÜNDEM BAŞLIKLARI
Akyazı Anketleri
Anket
()
  • Akyazı Ziyaret Edenler
    Online Ziyaretci