BAŞKAN GÜNGÖR İŞ DÜNYAMIZIN AYAĞA KALDIRILMASI İÇİN ÇALIŞIYORUZ - Maraş Flaş Haber l Maraş Flaş Gazetesi l Kahramanmaraş " />
üye ol Şifre Hatırlat
KAHRAMANMARAŞTA BUGÜN VEFAT EDENLER
KAHRAMANMARAŞTA BUGÜN VEFAT EDENLER
DEBGİCİ,“GÜREŞ ŞAMPİYONAMIZ ŞÖLEN HAVASINDA”
DEBGİCİ,“GÜREŞ ŞAMPİYONAMIZ ŞÖLEN HAVASINDA”
Evelâhir’in Yeni Sayısı Okurlarını Selamladı
Evelâhir’in Yeni Sayısı Okurlarını Selamladı
OKAY,GÜREŞÇİLERİMİZİ MORAL MOTİVASYON İÇİN BULUŞTURACAĞIZ
OKAY,GÜREŞÇİLERİMİZİ MORAL MOTİVASYON İÇİN BULUŞTURACAĞIZ
takvim 04.06.2023 Pazar 23:05
kategoriler GÜNCEL
okuma sayısı Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
ziyaret sayısı Bu Haber 82 Defa Okunmuştur
facebook twitter
BAŞKAN GÜNGÖR İŞ DÜNYAMIZIN AYAĞA KALDIRILMASI İÇİN ÇALIŞIYORUZ
yazı küçükyazı büyük

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör Esnafımızın ve iş dünyamızın ayağa kaldırılması için de küçük sanayi sitemizde ve OSB’lerde daha hızlı bir çalışma yürütüyoruz.


Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Müjdat Bayazıt, yönetim kurulu üyeleri ve Teknik Makina Sanatkârları Esnaf Odası Başkanı Muzaffer Çil’i misafir etti.

 

Şehrin yeniden ayağa kaldırılması noktasında gecesini gündüzüne katarak çalışan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Müjdat Bayazıt, yönetim kurulu üyeleri ve Teknik Makina Sanatkârları Esnaf Odası Başkanı Muzaffer Çil ile bir araya geldi. Asrın felaketinin ardından esnafların faaliyetlerini sürdürebilmesi noktasında gerçekleştirilen ve planlanan çalışmaların görüşüldüğü ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan Güngör, “Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Müjdat Bayazıt ve yönetimi ile Teknik Makina Sanatkârları Esnaf Odası Başkanı Muzaffer Çil’i misafir ettik. Ticaretin canlanması ve esnaflarımızın faaliyetlerini sürdürebilmeleri noktasında gerçekleştirilen ve planlanan çalışmaları değerlendirdik. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığımız ile koordineli bir şekilde mikro bölgeleme çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Esnafımızın ve iş dünyamızın ayağa kaldırılması için de küçük sanayi sitemizde ve OSB’lerde daha hızlı bir çalışma yürütüyoruz. Mikro bölgeleme çalışmalarına bu alanlardan başladık. Esnaflarımızın ticari faaliyetlerini sürdürebilmeleri noktasında da geçici çarşılar oluşturmayı sürdürüyoruz. Daima esnafımızın yanındayız”


yorum yaz

Akyazı Gündem Haberleri GÜNDEM BAŞLIKLARI
Akyazı Anketleri
Anket
()
  • Akyazı Ziyaret Edenler
    Online Ziyaretci